Słupsk, ul. Jana Kilińskiego 3 pn. - pt.: 11:00 - 18:00, sb.: 11:00 - 15:00

Kosmetyki

Ekskluzywne produkty firmy Forever Living Products cieszą się ogromnym powodzeniem wśród klientek. Fenomen ich powodzenia tkwi w aloesie, który jako roślina niezwykle uniwersalna jest gotową kompozycją składników działających wszechstronnie.

Aloes działa jednocześnie:

W czasach wszechstronnej chemii warto sięgnąć po te substancje, które zastymulują nasz organizm (skórę) do prawidłowego funkcjonowania. Dajmy naszej skórze coś, co pobudzi ją do pracy.

Aloesowe kremy nawilżająco - regenerujące:

Warto również zwrócić uwagę na aloesowe toniki nawilżające i antybakteryjne.
Naturalne, nawilżające właściwości aloesu zostały wykorzystane w produkcji toników, przeznaczonych do szybkiego zewnętrznego nawodnienia skóry, aby zyskała na gładkości i sprężystości. Obecność aloesu w tonikach sięga nawet do 100%, gdyż sam miąższ spełnia wszystkie wymogi, aby działać tonizująco. Sok z liścia aloesu jest najdawniej używanym w dziejach tonikiem świata!

Główną przyczyną starzenia się skóry jest utrata wody. Tajemnicą nawilżającego działania miąższu aloesowego jest jego regulacyjny wpływ na własny system nawadniający skóry.

Pojęcie „działanie bakteriostatyczne” oznacza po prostu tyle, że w środowisku miąższu aloesowego agresorzy (bakterie) mają znacznie utrudnione np. namnażanie się. Tak właśnie działają rośliny znane od dawna w wielu medycynach ludowych ze swych właściwości odkażających rany.

Aloes ma taki samo pH jakie powinna mieć zdrowa skóra 5,2 – 5,6.

Sięgając po produkty aloesowe FLP możecie Państwo czuć się pewnie i bezpiecznie. Produkty naszej firmy są hipoalergiczne, nie dają żadnych skutków ubocznych. Efekty działania aloesu są widoczne często już po pierwszych zabiegach. Biorąc pod uwagę, że aloes używały nasz babki i prababki, roślina ta cieszy się dużym zaufaniem i jest chętnie stosowana przez wiele osób.

Firma Forever ma bardzo szeroki asortyment. Można u nas nabyć wszystkie produkty, które są w ofercie Forever:

Prowadzimy również sprzedaż spektakularnych w działaniu odżywek do brwi i rzęs Revita Lash.

Można u nas kupić również preparaty do dłoni, stóp, paznokci innych wiodących marek.